Mgr. Stanislava Turáková

Školský časopis Gešajako

Pozor, pozor milí žiaci!

Hľadáme šikovných redaktorov do časopisu Gešajko, ktorí budú do nášho školského časopisu robiť rozhovory s učiteľmi, kreatívne a tvorivo obohacovať náš časopis o aktuálne informácie zo zákulisia našej školy, a navyše, na Vás čaká aj skvelá odmena. Ale o tom - potom wink. V prípade záujmu ma kontaktujte na mojej mailovej adrese, alebo ma môžete navštíviť priamo v mojom kabinete na 1. poschodí yes. Byť redaktorom/redaktorkou časopisu Gešajko sa oplatí laugh.

Teším sa na Vás, na Vaše nápady a na našu spoluprácu.

S pozdravom Mgr. Stanislava Turáková smiley