Voľné pracovné miesta

Voľné pracovné miesta

Edujobs.sk - kompletná ponuka práce na našej školeLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Petržalský karneval PACHO - Zbojník z Hybe Jablkové hodovanie Mikulášska kvapka krvi Vianočné trhy Kurzy a krúžková činnosť v DK Lúky v roku 2023 Petržalská kvapka krvi

Oznamy mestskej časti

Petržalský karneval

 

 

 

Do Petržalky sa vracia tradičný maškarný ples z dielne mestskej časti. Najkreatívnejšie masky neminie odmena

Obľúbený, už XXI. ročník Petržalského maškarného plesu, sa uskutoční v sobotu 4. februára od 19:00 pod záštitou starostu v Dome kultúry Zrkadlový háj.

Existuje udalosť, na ktorej bok po boku tancujú princezné s pirátmi, šašovia s faraónmi, a všetci sa pri tom náramne zabávajú? 

Samozrejme, chystajte kostýmy, čím bláznivejšie, tým lepšie! Tradícia karnevalov pre dospelých sa totiž vracia späť aj do Petržalky v podobe Petržalského maškarného plesu 2023.

Tombola aj bohaté občerstvenie

Hostí tentokrát privíta bohatým programom i výbornou atmosférou – na tanečný parket bude pozývať skupina TIP TOP BAND & DJ a nestarnúce evergríny pripomenie aj bývalý frontman kapely Metalinda Paľo Drapák so svojím triom.

Nielen do tanca, ale aj pri svetelnej šou sa rozhorúčia rovnako tí, ktorí nie sú práve parketovými levmi a napäté to bude isto aj počas tomboly s hodnotnými cenami. 

Peknú pamiatku do rodinného albumu či na sociálne siete si odnesú všetci, ktorí využijú možnosť odfotiť sa pri špeciálnej fotostene.

A to nie je všetko. Najlepšia maska spomedzi jednotlivcov aj skupín získa zaujímavé ceny.

Drahšie lístky, kvalitnejší program

Lístky je možné si zakúpiť len osobne a v hotovosti v pokladni kultúrneho domu od utorka 17. januára za 55 alebo 50 eur v závislosti od výberu sedenia. 

Niektorí by mohli namietať na vyššie vstupné, samospráva ale tvrdí, že ceny odrážajú aktuálnu situáciu s energetickou krízou a vyššou cenou potravín v danom regióne.

Okrem toho dodáva, že zďaleka nie sú také vysoké ako v iných bratislavských mestských častiach, kde ponúkajú lístky na ples s porovnateľným programom v oveľa vyššej cenovej relácii, niekde aj od 80 eur vyššie.

„V cene vstupenky je prípitok, štvorchodová večera vrátane alko, nealko nápojov i kávy, no a  netreba zabúdať na skvelý hudobno-zábavný program, ktorý roztancuje každého,“ menuje najväčšie lákadlá plesu starosta Petržalky Ján Hrčka, ktorý dodáva, že počet miest v 150-tisícovej Petržalke je kvôli kapacite kultúrneho domu limitovaný na 350.

„Po trojročnej prestávke verím, že sa všetci spoločne dosýta zabavíme, pochutíme si na dobrom jedle a predvedieme kreatívneho aj súťaživého ducha. Všetkých na ples srdečne pozývam!“ uzatvára šéf petržalskej samosprávy.

Viac informácií nájdu záujemcovia na weboch PETRZALKA.sk a KULTURAVPETRZALKE.sk.