Petržalský karneval PACHO - Zbojník z Hybe Jablkové hodovanie Mikulášska kvapka krvi Vianočné trhy Kurzy a krúžková činnosť v DK Lúky v roku 2023 Petržalská kvapka krvi

Oznamy mestskej časti

Kurzy a krúžková činnosť v DK Lúky v roku 2023

Vážení rodičia,

radi by sme vám dali do pozornosti kurzy a krúžky pre vás aj vaše deti v priestoroch Domu kultúry Lúky. Aj v roku 2023 pokračujeme v pravidelných a obľúbených aktivitách. Deti sa môžu tešiť na výtvarný krúžok či grafomotorické cvičenia pre predškolákov s Darinkou Duffekovou, tvorivý ateliér pre najmenších s Monikou či Happy dance kids s Alexandrou Petrášovou. Rodičia môžu ďalej navštevovať Zdravotné cvičenie, Jogu či Latino dance s obľúbenými lektorkami.

Do roku 2023 vstupujeme aj s novými kurzami, ktoré začínajú do februára 2023.

Vy a vaše deti sa môžete tešiť na ROPE SKIPPING – cvičenie cez švihadlo s Pavlínou Hadovou. Pondelok a štvrtok bude Rope skipping ako pravidelný krúžok pre deti a každú stredu v čase 19.00 – 20.00 Rope skipping nie len pre dospelých.

Piatky poobede o 15:00 sme od februára vyčlenili KURZ STOLNÉHO TENISU PRE DETI pod vedením našej stolnotenisovej legendy Alice Grofovej Chladekovej. Ide o úvodný kurz, kde možno aj vaše deti objavia v sebe skrytý talent.

Viac informácii o kurzoch a krúžkoch nájdete na  webovej stránke https://kulturavpetrzalke.sk/sprava/kruzky-a-kurzy-v-dk-luky alebo píšte na kurzy@kzp.sk

Alebo tu - KURZY_KRUZKY_AKTIVITY_NEW_FINAL_2023.pdf