• POZVÁNKA: Na záverečnú konferenciu projektu Erazmus +

• Vážení rodičia,

dovoľujeme si Vás pozvať na záverečnú konferenciu nášho projektu Erazmus +, ktorá sa uskutoční dňa 16. februára 2024 v DK Lúky o 10:00 hodine. Na konferencii vystúpia naši žiaci a žiaci z partnerskej školy v Brne so svojimi príspevkami o ochrane prírody. Vstup je bezplatný.

V prípade záujmu nám, prosím, napíšte, aby sme vedeli zabezpečiť miesta.

S pozdravom vedenie školy

• Prvý polrok školského roka 2023/2024 ukončia žiaci polročným hodnotením

• Riaditeľstvo ZŠ Gessayova 2  oznamuje rodičom a žiakom, že výpisy klasifikácie prospechu a správania za 1. polrok školského roka 2023/2024, žiakom odovzdajú triedni učitelia  v stredu 31. januára na poslednej vyučovacej hodine.

Po prevzatí výpisov polročných hodnotení žiaci kontinuálne pokračujú v školskom vyučovaní už bez polročných prázdnin. Najbližšie voľno čaká školákov počas jarných prázdnin v marci.

Vedenie ZŠ Gessayova

• Deti môžete prihlásiť do Jazykových komunikačných klubov

• Vyučovanie bude v priestoroch našej školy.

Milí rodičia,

Na základe zvyšujúcej sa potreby komunikácie v anglickom jazyku spúšťame unikátny projekt s jazykovou školou My Brain Academy Bratislava2, ktorá pomáha Vašim deťom v zlepšovaní komunikačnej angličtiny prostredníctvom "Jazykových komunikačných klubov" v priestoroch našej školy po vyučovaní.

Ich metodika vychádza z prepájania školského učiva do myšlienkových máp, čo zabezpečí u Vašich detí pochopenie jazyka, odstránenie bariér a strachu z plynulej komunikácie.

Posielame Vám k nahliadnutiu prezentačné video a link na elektronickú prihlášku, ktorú je potrebné vyplniť.

Výučba na škole by začala v termíne od 5.2.2024, v trvaní 1xtýždenne - 6O minút

V prípade potreby kontaktujte pani Maju Minarovič

Link na prihlásenie: https://mybrainacademy.sk/sk/prihlaska

Maja Minarovič
            MyBrain Academy Bratislava2

• Vianočný koncert

• Posledný deň školského vyučovania v našej škole sa niesol vo vianočnej atmosfére vďaka vianočnému koncertu v podaní veľkého koncertného dychového orchestra. Nielen vianočné skladby si pre žiakov I. a II. stupňa pripravili študenti konzervatória na Tolstého ul. v Bratislave pod vedením prof. N. Kanišáka. Koncertom nás sprevádzala p. M. Lišková.

Ďakujeme p. Flámovej a ZRR za zorganizovanie uvedeného podujatia pre našich žiakov a učiteľov.