V našej škole sa uskutočnila spevácka súťaž Slávik Slovenska, v ktorej si žiaci zmerali sily v interpretácii slovenských ľudových piesní.
Na prvom mieste sa umiestnili:v I. kategórii: Dianka E. (3.A)v II. kategórii: Tamarka T. (6.A)
Srdečne blahoželáme! Víťazky postupujú do okresného kola.
Veľké poďakovanie však patrí všetkým účastníkom. Prekonali trému, boli veľmi šikovní a svojimi výkonmi vytvorili príjemnú atmosféru.
