Deti zo Školského klubu pripravili spolu so svojimi vychovávateľkami Vianočnú besiedku. Uskutočnila sa v utorok 12. decembra 2023. Po privítaní hostí riaditeľkou školy Zdenkou Dilhof Černíkovou sa už chopili mikrofónov naši moderátori Barborka zo 4.C a Matúš z 3.B. Mimochodom - boli skvelí.
Príprava bola náročná, deti sa veľmi snažili a na vystúpenie sa veľmi tešili. Básne striedali pesničky, koledy, ale aj tanec. Vianočnú náladu bolo cítiť z každého vystúpenia. Snahu detí diváci ocenili mohutným potleskom.
Celá škola voňala vianočným punčom a medovníčkami. Veríme, že sme našim programom potešili všetkých našich blízkych a navodili tú pravú vianočnú atmosféru.
Ďakujeme aj pánovi školníkovi, ktorý nám pomohol s výzdobou. Podarilo sa mu vytvoriť čarovnú vianočnú atmosféru. Deti z 2.A. zasa vyzdobili tuju pred vchodom školy a vyčarili z nej farebný vianočný strom.
Rodičia všetkých účinkujúcich môžu byť naozaj pyšní na svoje ratolesti.
Prajeme všetkým sviatky plné lásky pokoja a radosti.