Naši žiaci sa zúčastnili 21.3.2016 v Szombathely memoriálu SZASZA. Súťažili v kategóriido 15 rokov. Naše družstvo tvorili Lucia Miškolci-10rokov, Nina Bašnárová 9rokov, Martina Lovásová 10 rokov, Martin Janeček 10rokov. Zúčastniť sa tejto súťaže bola pre nás veľká škola. Stretli sme sa s dievčatami z Francúzska, Rakúska a njlepšími družstvami z Maďarska od ktorých sa môžeme učiť. Súťaž nás veľmi motivovala.





