• Poplatky ŠKD

•                                            POPLATKY ŠKD

Od 01. 01. 2017 sa príspevky na čiastočnú úhradu nákladov v školskom klube detí  uhrádzajú 1x za dva mesiace (schválené RR z 13. 09. 2016).

Úhrada poplatku za ŠKD sa realizuje vždy od 1. do 15. dňa príslušného mesiaca – september, november, január, marec, máj.

Suma za celodennú činnosť:

40 euro 1 dieťa

20 euro mladší súrodenci

Suma za skrátenú činnosť:

ranná, obed do 14.00 h - 15 eur

iba ranná - 10 eur

Číslo účtu IBAN: SK26 5600 0000 0094 0093 3003

Správa pre adresáta: ŠKD, MENO A PRIEZVISKO DIEŤAŤA, TRIEDA

Prosíme rodičov, aby platby realizovali e v stanovenom termíne, aby sme sa vyhli prípadným nedorozumeniam a komplikáciám

Ak rodič odhlási dieťa z ŠKD v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku.

Pokiaľ zákonný zástupca dieťaťa neuhradí stanovený príspevok za pobyt v ŠKD a budú využité všetky primerane dostupné spôsoby na zabezpečenie úhrady, rozhodne vedenie školy a ŠKD o vyradení dieťaťa z klubu.

Platby za ŠKD je možné realizovať aj:

• september až december uhradiť v mesiaci september
          • január až jún uhradiť v mesiaci január
          •

V prípade platby bankovým prevodom, je potrebné zasielať potvrdenie o úhrade. V prípade platby poštovou poukážkou, je potrebné doručiť ústrižok o zaplatení príslušnej vychovávateľke oddelenia. Poštovú poukážku na požiadanie vydá vedúca vychovávateľka ŠKD.

Vážení rodičia, v prípade nejasností vyplývajúcich z tohto oznamu alebo ďalších otázok týkajúcich sa ŠKD ma môžete kontaktovať:

osobne v čase od 15:00 do 16:00

číslo mobilného telefónu: 0948 986 989