Erasmus +:  Partnerstvo malého rozsahu (2022-2024) Prvé stretnutie v Brne Budovanie eko - záhradky Eko-výchovný kurz Roháče-Zverovka 2022 Návšteva z Brna - mladší žiaci Návšteva z Brna - deviataci Kvíz o Slovensku Návšteva národného parku Dunajské luhy Projektové stretnutie v ČR  Výtvarný workshop Výstava z recyklovaného materiálu Exkurzia na Sandberg a Devínsku Kobylu Návšteva našich starších žiakov v Brne Návšteva mladších žiakov v partnerskej škole v Brne Úspešný Deň Zeme za nami  Ochrana prírody v podaní našich výtvarníkov Tvorba ekokódexov Sadenie v našej záhradke Poznávacia exkurzia Devínske alúvium Moravy Návšteva starších žiakov z partnerskej školy v Brne Pokračujeme vo výtvarnom workshope Návšteva mladších žiakov z Brna v našej škole Záverečná konferencia projektu „Buď greenfluencer a zmeň svoje okolie“ (Erazmus +)  v Brne Pozvánka na záverečnú konferenciu nášho projektu Erazmus + Záverečná konferencia projektu „Buď greenfluencer a zmeň svoje okolie“ (Erazmus +)  v Bratislave Vyhodnotenie súťaže o najkrajšiu fotografiu z Eko- výchovného kurzu v Roháčoch 2023 Výtvarný workshop Erazmus Publikácia Malý turistický sprievodca chránenými územiami ČR a SR

Erasmus + 2022-2024

Dňa 16.02.2024 sa v priestoroch DK Lúky uskutočnila záverečná konferencia nášho projektu Erazmus + Malé partnerstvá Buď greenfluencer a zmeň svoje okolie. Tak ako Brno v decembri, i Bratislava privítala  žiakov z partnerskej školy a spoločnými silami odprezentovali zapojení žiaci svoje príspevky o dôležitosti ochrany prírody, separovaní odpadu a jednotlivých projektových aktivitách.

Bolo pre nás potešením, že žiaci mohli privítať na svojej konferencii nielen zástupcov zo svojich radov, ale i vzácnych hostí z radov oddelenia školstva a kultúry MČ Petržalka, pani lektorku, ktorá naše deti sprevádzala v teréne na jednotlivých projektových aktivitách, pani riaditeľky z iných škôl v Petržalke, rodičov a príbuzných prezentujúcich žiakov, zástupcov rady školy , ale i rodičov ostatných žiakov našej školy. K príjemnej atmosfére prispeli i deti z folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ, ktoré svojím vystúpením otvorili celú konferenciu a ktorých nádherný spev a tance nepochybne prispeli k neopakovateľnému zážitku.

Súčasťou konferencie bola i výstava žiackych prác a žiackych fotografií z jednotlivých kurzov v Roháčoch.

Naše poďakovanie patrí všetkým, ktorí akoukoľvek aktivitou prispeli k úspešnej realizácii všetkých projektových aktivít počas dvojročného trvania celého projektu.

Veríme, že vedomosti a zručnosti, ktoré žiaci našej školy nadobudli počas projektu, využijú i v reálnom živote a spomienky budú iba pozitívne.

Fotogalériu si môžete pozrieť tu: