Zoznam tried a krúžkov

Triedy a krúžky

Zoznam tried a krúžkov

 

Trieda Triedny učiteľ
1.A Mgr. Soňa Tadlánková
1.B Helena Hanúsková
1.C Bc. Andrea Marejková
2.A Mgr. Zuzana Jonáštiková
2.B Mgr. Ivana Vravcová
2.C Eleonóra Malíčková
3.A Mgr. Simona Backová

3.B

Mgr. Marta Bičanová

3.C Mgr. Kristína Timčíková
4.A Mgr. Jana Grbálová
4.B Mgr. Veronika Machavová
5.A Mgr. Magdaléna Bachratá
5.B Mgr. Alena Csibová
5.C Mgr. Zuzana Fančalská
6.A Mgr. Oľga Pifflová
6.B Mgr. Jana Mravcová
7.A Mgr. Zuzana Beňová
7.B RNDr. Martina Gurňáková
8.A Mgr. Tatiana Uhrová
8.B

PaedDr. Anna Winterová

9.A Mgr. Tibor Darázs

 

Záujmová činnosť – krúžky      školský rok 2017/2018

P.č.

Názov krúžku

Platba

Termín

Vedúci krúžku

Organizátor

1.

Rope skipping

VP-  1. +2. st.

Po,Št-14,30:16,00

E. Malíčková

ZŠ, Gessayova 2, BA

2.

Pohybové hry 1. st.

VP- 1.st.

Po – 15,40:17,40

I. Trebuňová a V. Klučariková

ZŠ, Gessayova 2, BA

3.

Hudobný - flauta

VP- 1.st.

Po – 14,00:16,00

A. Marejková

ZŠ, Gessayova 2, BA

4.

Výtvarný krúžok

VP- 1.st.

Po – 14,00:16,00

S. Backová

ZŠ, Gessayova 2, BA

5.

Dramatický krúžok

VP- 1.st

Ut – 15,40:17,40

E. Nemčeková

ZŠ, Gessayova 2, BA

6.

Turistické vychádzky

VP-1.+2.st.

sobota 1x/mesačne

podľa počasia

M. Bičanová a I. Vravcová

ZŠ, Gessayova 2, BA

7.

Futbal

VP- 2.st.

St – 14,30:16,30

A. Winterová

ZŠ, Gessayova 2, BA

8.

Basketbal 1. st.

5€/mesačne

Po – 16,00:17,00

T.Erneker

Basket. klub bscbratislava

9.

Strelecký

VP- 2.st.

Po – 14,00:16,00

M. Šimlovič

ZŠ, Gessayova 2, BA

10.

Stolnotenisový

VP- 2.st.

Ut – 14,00:16,00

M. Šimlovič

ZŠ, Gessayova 2, BA

11.

Príprava na monitor SJL 9.r.

VP

Po – 14,00:16,00

R. Gróf

ZŠ, Gessayova 2, BA

12.

Príprava na monitor MAT 9.r.

VP

Po – 14,00:16,00

T. Uhrová

ZŠ, Gessayova 2, BA

13.

Športové hry 2. st.

VP- 2.st.

St - – 14,30:16,30

I. Trebuňová

ZŠ, Gessayova 2, BA

14.

Angličtina Start Right 1. roč.

38€/týždeň

Ut, Pi-13,45:14,30

lektori IH

International House

15.

Angličtina Start Right 2. roč.

38€/týždeň

Ut, Pi-13,45:14,30

lektori IH

International House

16.

Angličtina Start Right 3. roč.

38€/týždeň

Ut, Pi-14,40:15,25

lektori IH

International House

17.

Angličtina Start Right 4. roč.

38€/týždeň

Ut, Pi-14,40:15,25

lektori IH

International House

18.

Angličtina Start Right 5.roč.

45€/týždeň

Ut, Pi-15,30:16,15

lektori IH

International House

19.

Angličtina Start Right 7.roč.

45€/týždeň

Ut, Pi-15,30:16,15

lektori IH

International House

20.

Gymnastika

platba

Po,Št-16,30-17,30

p. Gorel

INTER – SC, spol. s r. o. Klub RTVŠ

21.

Karate

platba

Po,Št-18,30-19,30

tréneri klubu

OZ  Klub karate Seiken

22.

Tenis

platba

podľa dohody

tréneri klubu

OZ TK Olymp

23.

Tanec hip-hop

platba

Ut,Št -16,00:17,00

tréneri OZ

 OZ Reflectangulo

24.

Joga

58 €/polrok

Ut – 14,00:14,45

lektori KvŠ

Krúžky v škole

25.

Počítače a programovanie

69€/polrok

St – 14,00:14,45

lektori KvŠ

Krúžky v škole

26.

Zdravé varenie

69€/polrok

St – 14,00:15,30

lektori KvŠ

Krúžky v škole

27.

Vedecké pokusy

66€/polrok

Št – 15,00:15,45

lektori KvŠ

Krúžky v škole

28.

Divadlo a dramatika

46€/polrok

Št – 15,00:15,45

lektori KvŠ

Krúžky v škole

29.

Hra na flautu

69€/polrok

Ut – 15,00:15,45

lektori KvŠ

Krúžky v škole

30.

Keramika

66€/polrok

Po – 14,00:15,00

lektori KvŠ

Krúžky v škole

31.

Tvorivé stavebnice

54€/polrok

Št – 14,00:15,00

lektori Lego Education

Lego Education