Krúžková činnosť 2023/2024 na vzdelávacie poukazy (krúžky organizované školou)
Učiteľ |
Názov krúžku |
Termín krúžku |
Popis činnosti |
Mgr. M. Prokopová |
Modelársky (5.-9. ročník) |
štvrtok 14:00-15:30 |
modelovanie predmetov (autá, vlaky, lietadlá) z rôznych materiálov |
Mgr. M. Prokopová
|
Domáci kutil (4.-9. ročník) |
pondelok 14:00-15:30 |
varenie + výroba rôznych výrobkov z plastu, práca v školskej dielni |
Mgr. M. Drabová |
Mladý novinár- II. stupeň |
štvrtok 14:00-15:30 |
II. stupeň práca pri tvorbe školského časopisu |
Mgr. R. Gróf |
Cvičenia zo SJL pre 9. ročník |
pondelok poobede, utorok ráno |
príprava žiakov na T9 a príprava na prijímacie pohovory |
Mgr. R. Gróf |
Futbalový krúžok (4.-9. ročník) |
streda 14:00-15:30 |
krúžok určený futbalovým nadšencom |
Iuliia Matveeva |
Quilling (II. stupeň) |
pondelok 14:00-15:30 |
výtvarná technika používajúca tenké prúžky papiera |
Iuliia Matveeva |
Moderné vyšívanie (7.-9. ročník) |
streda 14:00-15:30 |
ručné práce formou vyšívania |
Mgr. A. Pavlíková |
Výtvarný krúžok (2.-3.ročník) |
štvrtok 14:00-15:30 |
rôzne výtvarné techniky pre malých umelcov |
E. Malíčková
|
Rope skipping
|
pondelok, štvrtok, piatok |
krúžok švihadiel, ktorý dosahuje medzinárodné úspechy |
Mgr. L. Šahinová |
Cvičenia zo SJL a MAT (3.-4. ročník) |
streda (3. roč.) štvrtok (4. roč.) |
precvičovanie učiva z daných predmetov |
Mgr. I. Trebuňová |
Pohybové hry pre 1.-2. ročník |
pondelok 14:00-15:30 |
rozvíjanie pohybových schopností |
Mgr. I. Trebuňová |
Športový krúžok pre II. stupeň |
streda 14:00-15:30 |
rôzne druhy športov (volejbal, vybíjaná, prehadzovaná) |
Mgr. S. Straková |
Turistický krúžok (7.-9. ročník) |
víkend (sobota-nedeľa) |
turistika, prechádzky v prírode, opekačky |
Mgr. T. Darázs |
Turistický krúžok II (II. stupeň) |
víkend (sobota-nedeľa) |
turistika v okolí Bratislavy |
Mgr. F. Hasznosová, Mgr. J. Poláková, Mgr. M. Drabová, Mgr. Z. Olejková |
Knihožrúti |
pondelok, utorok, streda, štvrtok |
práca s knižkami v školskej knižnici |
Mgr. M. Šimlovič |
Strelecký krúžok pre II. st. |
pondelok, streda ( podľa záujmu) |
práca so vzduchovkou, príprava na strelecké súťaže |
Mgr. P. Andraško |
Šachový krúžok- začiatočníci (2.-4. roč.) |
streda 14:00-15:30 |
základy šachu |
Mgr. T. Uhrová |
Cvičenia z matematiky pre 9. ročník |
pondelok 14:00-15:30; piatok 7:00-7:55 |
príprava žiakov na T9 a prijímacie pohovory |