2. miesto -Olympijský beh II. kategóra - Vaculová (3.C)
3. miesto -Olympijský beh II. kategóra - Urvay (3.B)
2. miesto - Olympijský beh I. kategória - Miškolci (2.A)
1. miesto - Olympijský beh I. kategória - Novák (2.A)
1. miesto - dievčenský futbal - Coca Cola Cup - 4.kolo
2. miesto - Lady Penalta
1. miesto - 3. B - celoslovenská súťaž "Čítame s Osmijankom - pridaj sa aj ty!"
1. miesto - krajské kolo futbalu dievčat - Coca Cola Cup
3. miesto - krajské kolo futbalu dievčat - Dôvera Cup
3. miesto - MO v atletike - vrh guľou (Dubecová)
2. miesto - MO v atletike - hod kriketovou loptičkou (Tomková)
3. miesto - MO v atletike - beh na 300 m (Sečková)
2. miesto - MO v atletike - skok do diaľky (Sečková)
1. miesto - Guráňáková - Biodiverzita
1. miesto - Bariová - Štúrov Zvolen
2. miesto -4. A - Motúzová, Matura - olympiáda z anglického jazyka
2. miesto - družstvo Fabianová, Hadvigová, Csiba, Troják - mladý záchránar CO
3. miesto - družstvo Henček, Halan, Tomková, Sečková - beh 4x60 m - Atletický míting
3. miesto - Michaela Sečková - beh na 600 m - Atletický míting
8 pohárov a 25 medailí - medzinárodná súťaž v rope skipping - 25 našich žiakov
4. miesto - II. stupeň - MO vo volejbale
2. miesto - 3.C - Biodiverzita okolo nás (obvodné kolo) - postup do celoslovenského kola
3. miesto - 3.A - Biodiverzita okolo nás (obvodné kolo) - postup do celoslovenského kola
4. miesto - 4.B - Biodiverzita okolo nás (obvodné kolo) - postup do celoslovenského kola
1. miesto - hokejbal - kategória mladší žiaci
1. miesto - hokejbal - družstvo 4. - 6. ročníka
2. miesto - MO vo vybíjanej - družstvo dievčat z II. stupňa
2. miesto - biologická olympiáda - Sandra Ficelová (9.A) - postupuje do krajského kola
2. miesto - Šaliansky Maťko II. kategória - Lucia Miškolci (5.A)
4. miesto - Šaliansky Maťko III. kategória - Veronika Bariová (7.A)
cena Pavla Dvořáka - Maľované dejiny Bratislavy Linda Erdélyiová
práce publikované v knihe Maľované dejiny Bratislavy: Simona Barnášová, Veronika Finková, Jakub Horák, Daniela Remáková, Linda Molčanová, Kristian Švarda.
cena v súťaži English One - Dominika Vachová
1. miesto - Jump for joy - M. Janeček (jednotlivci)
2. miesto - Jump for joy - A. Miškolci (jednotlivci)
3. miesto - Jump for joy - N. Vargová (jednotlivci)
1. miesto - Jump for joy - družstvo 1
1. miesto - Jump for joy - družstvo 2
2. miesto - Jump for joy - družstvo 1
2. miesto - Jump for joy - družstvo 2
3. miesto - Jump for joy - družstvo 1
3. miesto - Jump for joy - družstvo 2
1. miesto - Minibasketshow v Petržalke (postup do celoslovenského finále)
1. miesto - Beh na počesť vojnových veteránov - Dominik Kučera (kategória žiaci)
1. miesto - Majstrovstvá obvodu v basketbale - družstvo žiačok
2. miesto - Majstrovstvá obvodu v basketbale - družstvo žiakov
1. miesto - Festival dievčenského futbalu - žiačky 5. ročníka
1. miesto - Hokejbalový turnaj
2. miesto - Hokejbalový turnaj
2. miesto - Cezpoľný beh - družstvo žiačok
3. miesto - Cezpoľný beh - jednotlivci - Stefania Salazar Urvayová